Deník princezny 2 - Královské povinnosti =o)

26. července 2007 v 12:30 | Mkinka |  Filmy - obsahy
Deník princezny je bezva film. Mia po ukončení studia letí do Genovie, aby tam vládla, jenže ještě neví, že to nebude jen tak jednoduché.
Nová maturantka musí dočasně přespávat v jiném pokoji, protože ten její se teprve chystá. Když se sama vydá na prohlídku po zámku, narazí na tajnou chodbu, kterou narazí na poradu, kde se dozví, že je na světě i další dědic GENOVIJSKÉHO TRŮNU.
Krátce po příjezdu se Mia musí zúčastnit plesu, kde by si měla podle jedné tradice zatančit se VŠEMI mládenci. Tady se nám zamiluje do pohledného chlapce. Později ale zjistí, že ji chce připravit o trůn s pomocí svého strýčka.
A aby trůn mohla mít ona, musí se vdát. To vše by měla stihnout do šílených 30 dnů! A tak si za týden opatří manžela, který souhlasí s domluveným manželstvím. Andrew Jacoby si všimne, že je Mia zamilovaná - ne do něho a snaží se jí vyjít vstříc. Mia však ZATÍM nechce couvnout a se svatbou souhlasí. Bude láska silnější... ?
Během příprav svatby, bláznivých předsvatebních oslav prožívá Mia románek s Lordem Nicolasem D. Na svatbu přijede i maminka s Miiným rozkošným bratříčkem a přítelem. Miinka podstupuje různé účesy, ve kterých někdy vypadá opravdu exoticky. Na večírcích se seznamuje s Genoviany a jde jí to dobře. Ale nebyla by to Mia, kdyby například nespadla s Nickem do jezírka atd...=o))
V tomto případě není divu, že ve chvíli dovršení svatby Mia znerv´ozní a při cestě k oltáři zařadí zpátečku. Vše je najednou na spadení. Naštěstí je na svatbě pohotová babička, která ji uklidní a Mii dodá sebevědomí. Tím však svatbu nezachrání.To ale přece neznamená, že žádná svatba nebude! - ano, vdá se královna - KONEČNĚ!... Podá se návrh, který zruší zákon o tom, že se musí kdokoli vdát, aby se mohl stát vládcem. Mia se tak stane královnou a vypadá to, že jí to půjde velmi dobře. =O))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JennynQa JennynQa | Web | 26. července 2007 v 12:30 | Reagovat

AhojQy! Nechceš se zapojit do rpojeQtu nesoucí název "BlogařsQý Den"?! Jestli tě zajímá, o co jde, taQ jdi na můj blog, QouQni do Menu a tam si najdi Oblíbené stránQy. ProjeQt se sQrývá pod titulQem "Big Project". A mám pro tebe ještě ednu taQovou prosbičQu. Umísti si prosím celý text na stránce nebo aspoň "billboard" na svůj blog. Bude ti za to patřit obrovsQý DÍQ.

Btw. Jestli máš zájem se BD (BlogařsQého dnu zúčastnit), taQ napiš do Qomentů ;)

Předem moc díQy, xoxo JennynQa

2 midie midie | Web | 12. července 2008 v 13:25 | Reagovat

oba dva díly jsou super x)a taky filmy s touhle herečkou x)

3 karolína karolína | E-mail | 12. května 2011 v 22:06 | Reagovat

ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama